<< wstecz

                                        Styl klasyczny

   Róż, odcienie czerwieni i ekstrawaganckie kształty hipeastrum, goździków, róż i cantedeskii użyte w tym bukiecie, stanowią ostry kontrast dla surowych linii i ciemnego koloru krzesła i wazonu. Łodygi kwiatów zostały ozdobione wstążkami i kokardami. Mocne kolory i historyczne akcenty nawiązują do aktualnej mody.

   Liście drzewa oliwnego, jagody ligustru, goździki i róże użyto by stworzyć piękną girlandę zdobiącą balustradę przy schodach. Jest to atrakcyjna dekoracja na szczególne okazje takie jak np. przyjęcia weselne. Bogate, zaokrąglone kształty są idealne do tego typu dekoracji. Odrobina wyobraźni sprawi, że dostrzeżemy koronki i falbanki. Kwiaty stanowią źródło inspiracji do wykorzystania modnych w tym sezonie dodatków pasmanteryjnych.

   Bukiety jak rzeźby. Te piękne kwiatowe kule zrobiono z róż i goździków. Perfekcyjny obraz dopełniają czarodziejskie trąbki cantedeskii - gotowe wydać niezwykłe brzmienie.

   Smaczne kwiatowe słodycze udekorowane wstążkami. Ciasteczka zrobiono z neriny, róż i goździków i wykończono spryskanym na czarno bluszczem. Ułożone są na prawdziwych paterach. Kwiaty w kielichach do złudzenia przypominają kolorowe koktajle. Czyż nie wspaniała uczta?

   Bukieciki umieszczone na toaletce zrobione są z cantedeskii, jaskrów, gipsówki oraz róż i goździków. Wszystkie owinięto liśćmi, a hipeastrum obwiązano wstążką. Jeżeli znudziły Ci się stare wazony, możesz je pokryć ładną, romantyczną tapetą w kolorze pasującym do kwiatów i wnętrza.

   Cóż za wspaniałe powitanie: kwiaty, wiszące jak ornamenty na klamce, udekorowano liśćmi bukszpanu i bluszczu. Goździki, nerina i cantedeskia idealnie nadają się do takich kompozycji. Można dodać parę romantycznych elementów, takich jak pastelowe frędzle czy jedwabne wstążki.

<< wstecz


Tekst i zdjęcia: Biuro Kwiatowe Holandia


Przejdź na stronę główną: www.asflor.pl