08.01.2008

"Targi Ślubne"



Ślub to często najpiękniejszy dzień w życiu, w którym to właśnie MY gramy główną rolę i wszystkie oczy skierowane są na NAS.
   Warto zatem starannie i dokładnie przygotować się do tego dnia, aby stał się niepowtarzalny, wyjątkowy i na zawsze utkwił  w naszej pamięci.
   Wiele firm profesjonalnie zajmuje się kompleksową obsługą  wesel i ślubów, dbając o najdrobniejsze szczegóły, wyręczają nas w przygotowaniu tej ceremonii. Można jednak samemu wybrać restaurację, fotografa, samochód, kwiaciarnie czy orkiestrę. W tym celu w różnych miastach organizowane są Targi Ślubne wychodzące naprzeciw naszym potrzebom i dające  możliwość wyboru.

Wśród wielu firm, nas najbardziej interesują te zajmujące się florystyczną oprawą ślubów i wesel. Wiązanka ślubna,  dekoracja sal, kościołów i samochodów są bardzo ważnym elementem tych uroczystości.
  Florystyka ślubna to już niemal odrębna część działalności wielu florystów. Powszechną praktyką wśród dobrych florystów jest indywidualne podejście do klienta. Wiązankę ślubną dopasowuje się do urody, temperamentu i sukni panny młodej, ma ona podkreślać  osobowość i dopełniać ogólny charakter kreacji ślubnej. Aranżacje kwiatowe kościoła i sali weselnej powinny odzwierciedlać zarówno styl w jakim organizowana jest uroczystość weselna jak i charakter wnętrza.

 Kolejną okazją do zapoznania się z ofertą firm z tej branży były zorganizowane 6 stycznia Targi Ślubne we wrocławskim "Hotelu Wrocław".



   Wiązanka ślubna wykonana z  goździków gałązkowych w kolorze delikatnego różu. Wyjątkowego stylu i wyrazu dodaje jej promieniste ułożenie kwiatów i zielonych dodatków.

(aranżacja: Kwiaciarnia w Hotelu Wrocław)

   Bukiecik ślubny o półkulistym kształcie wykonany z herbacianych różyczek. Ciekawie spływająca trawa niedźwiedzia, sugerująca fontannę, nadaje mu lekkości i delikatności.

(aranżacja: Bukiety Baranowska)

   Bukiet dla panny młodej z biało-różowych tulipanów. Artystycznie ułożone kwiaty i dodatki roślinne sprawiają, że bukiet nabiera niecodziennego charakteru.

aranżacja: Kwiaciarnia Euforia - Wrocław

   Wiązanka ślubna w bardzo tradycyjnej formie, ale wyjątkowego uroku dodaje jej ciepły kolor pomarańczowych róż, perełki oraz delikatna kryza z przeźroczystego szyfonu.

aranżacja: Bukiety Baranowska

Oryginalna wiązanka o zdecydowanym charakterze. Fioletowo-różowe cymbidium nadaje jej wytwornego wyrazu a biały łyszczec (gipsówka) otacza lekką mgiełką.

aranżacja: Bukiety Baranowska



Pokaz sukien ślubnych... i wiązanek panny młodej. Widoczne na zdjęciach wiązanki wykonane zostały przez Kwiaciarnię Malwa.



Tekst i zdjęcia VS - Portal Asflor
Przejdż na stronę główną: www.asflor.pl