01.12.2007

Gwiazda Betlejemska - o prawdziwym statusie gwiazdy


Blask świec oraz błyszczące dodatki. Tej zimy wszystko błyszczy i lśni, połyskuje i mieni się. Szarość codziennego dnia przechodzi w zapomnienie a przyjemniejsza, odświętna strona życia nabiera ważności. Gwiazda Betlejemska pasuje do tego okresu jak żadna inna roślina!

Nieliczni wiedzą, że Gwiazda Betlejemska to prawdziwa hollywoodzka gwiazda. Ta popularna, kwitnąca zimą roślina ma swoje korzenie na sławnym Hollywoodzkim Bulwarze, w Los Angeles, w Kalifornii. Poza tym jak każda prawdziwa gwiazda ma ciekawy życiorys.

Przez lata figuruje na szczycie listy domowych roślin doniczkowych kupowanych zimą. Wśród Europejczyków osiągnęła magiczny wynik sprzedaży - 100 milionów gwiazd rocznie i tendencja ta ciągle rośnie. Co sprawia, że gwiazda jest gwiazdą? Jej ogromna popularność, niesłychane grono miłośników na całym świecie oraz wysokie miejsce na szczycie top ten.
Zarówno krwisto czerwona jak i delikatnie kremowa, filigranowa, czy okazała lub osadzona na wspaniałej łodydze jest prawdziwą pięknością. W wielu krajach świata, w okresie Świąt Gwiazda Betlejemska postrzegana jest jako Kwiatowy Ambasador. Jedyna w swoim rodzaju i pełna uroku, we wspaniałej kolorystyce jest znakomitą dekoracją i główną atrakcją zimy.

Gwiazda Betlejemska to już klasyka a jej popularność wykracza poza granice krajów. Przetrwała najróżniejsze style i trendy w modzie i zawsze jest wszechstronna i popularna. Ta wyjątkowo piękna i klasyczna roślina potrafi przemienić się we wspaniałą, wytworną diwę. Kurtyna w górę dla Gwiazdy Betlejemskiej: ta zima będzie pełna uroku!

Tekst i zdjęcia: Stars for Europe

Zobacz inne: Kompozycje świąteczne - krok po kroku
Zapraszamy na stronę główną: www.asflor.pl