Styl nastrojowytrendy florystyczne - Zima 2008 - Styl nastrojowy
  

W tym zaczarowanym lesie, ośnieżone kwiaty zdają się być wiecznie żywe. Cymbidium i goździk w pastelowym fiolecie niezwykle kontrastują z zatrwianem, który przykrywa te kwiaty delikatną mgiełką. Bukiet ten jest niezwykle romantyczny i pomimo zimnej kolorystyki wyraża wiele ciepłych emocji.

(Storczyk cymbidium, goździk, zatrwian)
trendy florystyczne - Zima 2008 - Styl nastrojowy
  

Bladoróżowe naczynie wypełnione po brzeg pastelowymi kwiatami to rozkosz dla oczu. Patrząc na tę kompozycję, nie jeden wpadnie w zachwyt.

(Storczyk cymbidium, eustoma, goździk, gipsówka, zatrwian )
trendy florystyczne - Zima 2008 - Styl nastrojowy
Prezentowana kompozycja to doskonały pomysł na zimową dekorację dla tych, którzy lubią się wyróżniać. Cymbidium i eustoma to znakomity pomysł na zastąpienie tradycyjnych bombek. Na drzewie pokrytym śniegiem wiszą, różnego rodzaju białe ozdoby, na tle których magicznie unoszą się pastelowe kwiaty.

(Storczyk cymbidium, eustoma)
trendy florystyczne -Zima 2008 - Styl nastrojowy
  

To zadziwiające jaką rolę w przypadku bukietu odgrywa wazon. Ten w kształcie muszli jest tego najlepszym przykładem. Ta bogata kompozycja prezentuje się czarująco a uroku dodaje jej kontrastujący, różowy goździk.

(Storczyk cymbidium, eustoma, goździk, gipsówka, anturium )
trendy florystyczne - Zima 2008 - Styl nastrojowy
  

Czysta biel porcelanowych wazonów, talerzy i figurek doskonale komponuje się z delikatnymi odcieniami kwiatów. Taki obraz aż kusi by go namalować i cieszyć się jego pięknem jak najdłużej.

(Storczyk cymbidium, goździk)
trendy florystyczne - Zima 2008 - Styl nastrojowy
  

Storczyk cymbidium wydaje się ukrywać wśród gałązek niczym mały ptaszek. Kolorowe akcenty i pomysłowe użycie kwiatów nadają kompozycji ciekawy charakter i powodują, że chce się na nią nieustająco patrzeć.

(Storczyk cymbidium, anturium)


 
 

 

 

Aranżacja strony: Portal Asflor
Tekst i zdjęcia: Biuro Kwiatowe Holandia

Powrót do portalu: www.asflor.pl