Styl nowoczesnyTrendy - Zima - 2008

Taka kompozycja jest dowodem na to, że piękne kwiaty też mogą rosnąć na dnie oceanu. Z koralowej misy energicznie wypływają eustomy a wokół koralu uroczo wije się cymbidium. Czyż nie mile jest kołysać się razem z nimi?

(Storczyk cymbidium, eustoma)

 


Trendy - Zima 2008
  

Zgubić się myślami w tak kolorowym lesie to czysta przyjemność. Anturium, goździk, gipsówka i cymbidium to doskonałe połączenie, które umili każde wnętrze. Wazon o prostej linii tworzy niezwykły kontrast z tą zimową kompozycją.

(St. cymbidium, gipsówka, anturium, goździk)
Trendy - Zima 2008

Prezentowana kompozycja zdaje się być bardzo lekka, jakby miała zaraz wzbić się w przestworza. Anturium i cymbidium przynoszą spokój i harmonię łagodnie kojąc nasze nerwy. Jest to dowód na to, że taka mała kompozycja jest w stanie wiele zdziałać.

(Storczyk cymbidium, anturium)
Trendy - Zima  2008
  

Jasnoróżowe anturium jest bardzo wyraziste na tle pistacjowych goździków i storczyka cymbidium. Hipnotyzując swoim wdziękiem nakłania do chwilowej refleksji i odpoczynku. Wazon pokryty kolcami strzeże jego piękna aby można było się nim cieszyć jak najdłużej..

(Storczyk cymbidium, goździk, anturium)
Trendy - Zima 2008
  

Biel jest motywem przewodnim tej kompozycji. Ta śnieżna bryła ułożona z cymbidium, anturium i pomalowanych na biały kolor gałązek ma niebywale zimowy charakter. Kwiaty jakby otulone śniegiem są w stanie przenieść nas nawet na odległy biegun polarny. Tą kompozycją powinniśmy cieszyć się nie tylko w domu, ale również w pracy.

(Storczyk cymbidium, anturium)
Trendy - Zima  2008
  

W tej kompozycji dużą rolę odgrywa wazon, którego nietuzinkowy kształt silnie oddziałuje na nasze myśli. Cymbidium, anturium i goździk to godne ekspozycji kwiaty, na które zawsze miło popatrzeć.

(Storczyk cymbidium, anturium, goździk)
 

 

 

Aranżacja strony: Portal Asflor
Tekst i zdjęcia: Biuro Kwiatowe Holandia

Powrót do portalu: www.asflor.pl