« wstecz

  Styl klasycznytrendy florystyczne - Jesień 2008 - Styl klasyczny   

Stół udekorowano po szlachecku. Dzięki czarnym snopkom pszenicy został uzyskany niezwykły, majestatyczny klimat. Intensywne kolory lilii tworzą niezwykły kontrast z ciemnymi elementami dekoracji. Serwis doskonale współgra z kwiatami.

(Lilia, Driakiew)
trendy florystyczne - Jesień 2008 - Styl klasyczny
  

Czrne wazony wypełnione wyrazistymi kwiatami wyglądają tak, jakby wybuchały z nich gorące płomienie. Jasne astry tworzą niezwykłe połączenie z nasyconymi barwami lilii. Taka kompozycja kwiatowa nadaje wnętrzu elegancki charakter.

(Lilia, Śnieguliczka, Aster)
trendy florystyczne - Jesień 2008 - Styl klasyczny
 

Nie wszystko co piękne musi znajdować się na powierzchni ziemi. Wiele interesujących rzeczy możemy znaleźć pod ziemią, czego dowodem jest wazon wykonany z czerwonych ziemniaków. Ta jesienna kompozycja nie mogłaby się obyć bez kwiatów, jagód, liści, owoców oraz dekoracyjnego ślimaka.

(Lilia, Mieczyk, Trytoma, Łoboda, Montbrecja, Funkia, Apapant)
trendy florystyczne - Jesień 2008 - Styl klasyczny   

To jest prawdziwa elegancja! Kolorowe kwiaty w szklanych wazonikach to bardzo wyjątkowa kompozycja, która niczym magnez przyciąga wzrok. Ten jesienny stolik doskonale odzwierciedla to, co natura ma nam do zaoferowania.

(Lilia, Nicandra, Pęcherzyca, Montbrecja, Agapant)
trendy florystyczne - Jesień 2008 - Styl klasyczny
  

Jesienią nic nam tak nie poprawi humoru, jak bukiet pełen różnych kolorów, zapachów, kształtów. Z tej okazałej kompozycji możemy nie tylko czerpać przyjemność, ale również energię, która wystarczy nam na całą zimę.

(Lilia, Pęcherznica, Słonecznik, Trytoma, Mieczyk, Fenkuł)
trendy florystyczne - Jesień 2008 - Styl klasyczny
  

Lilie wraz z montbrecją wiją się wokół źdźbeł pszenicy. W bukiecie pełno jest kontrastów, które możemy znaleźć w kształtach i kolorach kwiatów. Ich jasne barwy prezentują się niesamowicie na tle ciemnego zboża sprawiając, że nie możemy oderwać oczu od kompozycji.

(Lilia, Montbrecja)

 

 

 

Aranżacja strony: Portal Asflor
Tekst i zdjęcia: Biuro Kwiatowe Holandia

Powrót do portalu: www.asflor.pl