« wstecz

  Styl nastrojowy
   Jip kocha serce

Większość dziewczyn uwielbia piękną biżuterię, do której w szczególności należą serca. Czy jest coś piękniejszego od własnoręcznie wykonanego bukietu ze świeżych kwiatów, który niczym wisior można nosić na szyi? Jip rozpiera duma.

(krasperdia, glorioza, triteleja i róża)

   Uzbrojona Monika

Gdyby każda broń była tak nieszkodliwa jak ta! Tutaj widzimy pas na naboje, w którym w specjalnych fiolkach umieszczono chabry, gloriozy, kraspedia, konwalie i róże, tworząc niezwykle oryginalny element stroju.

(chabry, glorioza, kraspedia, konwalia i róża)

   Krzyś w drodze do babci

Krzyś lubi kwiaty, ale tylko wtedy, gdy nie wyglądają zbyt staromodnie. Nie ma nic przeciwko temu, żeby swoim górskim rowerem zawieźć babci bukiet róż, kraspedii i lilii.

(róża, kraspedia, lilia oraz chasmanthium)

   Frywolna Maria

Co zrobić, żeby w obecnych czasach móc wyróżnić się na tle wielu kreatywnych dziewczyn? Oczywiście sięgając po kwiaty! Naszyjnik tej dziewczyny to nic innego jak luźno omotany kawałek bawełny do którego zostały przymocowane fiolki wypełnione kwiatami.

(glorioza, kraspedia, konwalia i róża)

   Marek lubi posurfować

Nawet miłośnik surfingu lubi zwracać uwagę kwiatami. Ten wisior został zrobiony z róż, gloriozy, kraspedii i chabrów. Wszystko po to, żeby tylko podbić serce dziewczyny.

(róża, glorioza, kraspedia i chaber)

   Tarzan Nazuk

Nazuk jest fanem tarzana. Właśnie postanowił zaskoczyć swoja mamę i wykonał egzotyczny bukiet z szarłatu, gloriozy, róż, kraspedii i pałki typha. Czy to jest sposób na podbicie matczynego serca?

(szarłat, glorioza, róża, kraspedia, typha)


 

   Paweł - ogrodowy odkrywca

Ten ogrodowy odkrywca zawsze znajduje jakieś naturalne skarby. Zbiera je i łączy z różami, tworząc oryginalny naszyjnik.

(pnącza fasoli i róża)

   Wkład Darka

Co za romantyzm: Darek udekorował kwiatami swój elegancki szalik. Za każdym razem kiedy przechodzi obok ładnej dziewczyny, wyciąga kwiat z szala i jej wręcza go. Czy którąś w ten sposób uwiedzie?

(róża, pnącza, kraspedia i glorioza)


 

   Ewelina z radością czeka na rozwiązanie

Ewelina jest w ciąży i nie przejmuje się tym, kto o tym wie. Jako symbol swojego stanu nosi naszyjnik z mini różyczek. Jego nonszalancki, atrakcyjny wygląd podkreślają kwiaty luźno ułożone miedzy gałązkami.

(róża, diplocyclos i konwalia)

   Tatuaż Thomasa

Pojawiają się różne opinie na temat prawdziwych tatuaży, ale ten z kwiatów jest wyjątkowy. Został zrobiony z kraspedii, gloriozy i róż.

(kraspedia, glorioza i róża)


 

   Marzyć razem z Wiktorią

Ta romantyczna dziewczyna wybrała kwiat, który najbardziej do niej pasuje - romantyczną różę. Różnokolorowe róże idealnie podkreślają jej delikatną urodę.

(róża)

  Korsarz Stefana

Nawet taki macho lubi kwiaty. Stefan ma bajeczny korsarz z róż, gloriozy i goździków. Jest to sposób, żeby pokazać się w łagodniejszym świetle.

(róża, glorioza i goździk)
Aranżacja strony: Portal Asflor
Tekst i zdjęcia: Biuro Kwiatowe Holandia

Powrót do portalu: www.asflor.pl