<< wstecz

                                        Styl nastrojowy

   Zestawienie lilii, neriny, róż, cantedeskii i jaskrów, umieszczonych w wesołym pojemniku pomalowanym w paski, tworzy jasny i kolorowy obrazek, z którego bije szczęście i ciepło. W modzie styl ten uwidacznia się w postaci drobnych, cukierkowych nadruków.

   Niektóre kwiaty są tak piękne, że chcemy je oprawić. Te wspaniałe wianki nie są wyjątkiem. Delikatny, kwiatowy wzór stanowiący tło dla kwiatów gwarantuje romantyczny efekt. Taki obraz nadaje się do salonu, buduaru i sypialni. Należy bardzo ostrożnie łączyć tak wymowne kwiaty jak: hipeastrum, nerina i róże. Ta eteryczna kompozycja tworzy wspaniały nastrój.

   Korsarz kwiatowy nada każdemu wnętrzu odrobinę stylu. Piękne połączenie róż, neriny, jaskrów i gipsówki. Kompozycja wykończona kawałami tafty z różnymi nadrukami przykuje uwagę każdego widza.

   Niezwykłe połączenie kolorów i kształtów: ciemne jaskry, cantedeskie i pojedyncza lilia w wazonie. Po dokładniejszym przyjrzeniu się na wstążce, którą owinięto bukiet widoczna jest kamea. Lilię umieszczono w różowym kielichu obok. Wyrazisty kolor i kształt naczyń sprawia, że niepotrzebne są już żadne dodatki. Jedyną ozdobę stanowią kokardy na wazonach.

   Formę wazonu tworzą liście akantu. Wewnątrz naczynia umieszczono wspaniały, warstowo ułozony bukiet z hipeastrum, neriny, jaskrów i róz. Wykończono go romantycznymi wstążkami. Taka kompozycja ozdobi każdy pokój.

<< wstecz


Tekst i zdjęcia: Biuro Kwiatowe Holandia
Przejdź na stronę główną: www.asflor.pl