Flowers & HorTech Poland 2012
 
Międzynarodowe Targi Kwiatów,
Ogrodnictwa i Florystyki
BTO oraz ITE Poland Sp. z.o.o.

 
20 – 22 marca 2012
Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
Bronisze k/Warszawy

 

www.flowers-hortech.com

Targi Flowers & HorTech także w Polsce

Firma BTO Exhibitions BV z Holandii zdecydowała się na organizację targów Flowers & HorTech w Polsce! Flowers & HorTech Poland 2012, Międzynarodowe Targi Kwiatów, Ogrodnictwa i Florystyki, odbędą się w dniach 20 – 22 marca 2012, na terenie Rynku hurtowego w Broniszach, pod Warszawą.

Flowers&HorTech Poland 2012 będzie pierwszą, międzynarodową platformą spotkania sektora ogrodniczego i florystycznego w Polsce. Targi odbędą się na terenie rynku, gdzie na co dzień rozwija się biznes kwiatowo-ogrodniczy.

Tempo wzrostu gospodarczego stawia Polskę wśród najszybciej rozwijających się krajów Unii Europejskiej. Od czasu upadku komunizmu, Polska prowadzi politykę liberalizacji gospodarki i jest przykładem udanego przejścia z gospodarki centralnie planowanej do gospodarki rynkowej. Polska jest jedynym członkiem Unii Europejskiej, który uniknął spadku PKB podczas obecnej recesji. Polska, po Rosji jest największym w Europie Wschodniej rynkiem kwiatów i roślin (o wartość 600 mln euro).

 

Greenhouse Technology Poland 2012 będzie stanowić oddzielny sektor podczas targów Flower&HorTech Poland 2012 i będzie dotyczyć technologii szklarniowych oraz sprzętu.

Uprawa warzyw, kwiatów i roślin cebulowych zwiększa się stopniowo w Polsce i ma ogromny potencjał. Po przystąpieniu Polski do UE nastąpił znaczny wzrost powierzchni przeznaczonych pod szklarnie od 60 do 80 hektarów rocznie. Znaczna część tych szklarni jest wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt i technologie.

Więcej informacji na temat Flower&HorTech Poland 2012 można znaleźć na stronie: www.flowers-hortech.com


* * *

BTO Exhibitions BV jest holenderską firmą, organizującą międzynarodowe targi i wystawy branżowe dla sektora rolniczego krajów Europy Środkowej i Wschodniej. W 2006 roku BTO zorganizowało targi Flowers & HorTech Ukraina, które odbywają się corocznie w Kijowie  

ITE Poland Sp. z.o.o. jest częścią ITE Group Plc. i partnerem Flowers&HorTech. ITE tworzy platformy spotkań biznesowych, organizuje wiodące targi i konferencje na rozwijających się rynkach.

   

źródło: Sigma International (Poland) LTD

przejdź do strony głównej: www.asflor.pl