Biuro Kwiatowe Holandia
oraz EuroFlorist
z myślą o kwiaciarniach i ich klientach organizują wielki
KONKURS
„Zaczarowani kwiatami”

Konkurs dla kwiaciarń

Jest to idealna okazja, aby kwiaciarnie nie ponosząc kosztów zaistniały na tle konkurencji, sprawiły radość swoim klientom oraz przyciągnęły nowych! Każdy właściciel kwiaciarni, który zdecyduje się na udział w zabawie otrzyma od nas 200 kuponów konkursowych i kolorowe plakaty. Kwiaciarnie, które chcą się zgłosić do udziału w tej akcji i otrzymać pakiety promocyjne, muszą zarejestrować się na stronie:
www.kwiaciarnia.zaczarowani.org
 
 Wszystkich odwiedzających Twoją Kwiaciarnię zachęcaj do udziału w konkursie. Być może to właśnie jeden z Twoich Klientów będzie cieszył się błogim lenistwem na egzotycznej Kubie! Aby mieć szansę na wygraną, wystarczy dokonać zakupu kwiatów w Twojej Kwiaciarni i zarejestrować się na stronie konkursowej www.zaczarowani.org.

Poniżej, specjalnie przygotowaliśmy szczegółowy Plan działania!

Konkurs Zaczarowani kwiatami” trwa od 20.05-13.06.2011r.

Przekazujemy Tobie przesyłkę z bezpłatnymi materiałami promocyjnymi. Znajdziesz w niej 200 kuponów konkursowych i kolorowe plakaty informujące o akcji. Wywieś je w widocznym miejscu w swojej kwiaciarni, niech przyciągają uwagę przechodzących!

 

Otrzymanymi kuponami premiuj zakupy kwiatów. Każdorazowo informuj swoich Klientów o tym, że aby wziąć udział w konkursie wystarczy tylko rejestracja na stronie konkursowej www.zaczarowani.org oraz odpowiedź na proste pytanie konkursowe.

Na stronie zaczarowani.org znajdziesz wszelkie niezbędne informacje oraz regulamin konkursu. Pamiętaj, aby poinformować o konkursie swoich pracowników!

Jeżeli masz pytania napisz na e-mail: info@zaczarowani.org.

Zachęcamy do udziału w konkursie!

Wypełnij formularz i zgłoś swoją kwiaciarnię! http://www.kwiaciarnia.zaczarowani.org

 

 

ORGANIZATORZY:
 

i

Źródło: Biuro Kwiatowe Holandia

przejdź do strony głównej: www.asflor.pl