Gardenia 2011

   Na spotkanie z Florystyką, Organizatorzy Stowarzyszenia Naukowo – Technicznego Inżynierów i Techników Ogrodnictwa Oddziału Poznańskiego (SITO) oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie mają zaszczyt zaprosić Państwa na organizowane Pokazy Florystyczne w wykonaniu Mistrzów Polski Florystyki z lat ubiegłych, które odbędą się podczas targów „GARDENIA” 2011 w dnach 26 – 27 lutego br. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w Pasażu Pawilonów 7/8 .

W dwudniowych Pokazach Florystycznych swoje aranżacje w tworzeniu oryginalnych kompozycji kwiatowych i roślinnych zaprezentują najlepsi polscy floryści, m.in. Zygmunt Sieradzan (Warszawa) – Mistrz Polski w Kategorii Seniorów 2010 - „Wiosenna panna młoda”, Tomasz Max Kuczyński (Raków) – Międzynarodowy Mistrz Polski w Kategorii Juniorów 2010 – „Wiosna w kwiatach”, Piotr Salachna (Szczecin) – „Powitanie wiosny” oraz Anna Kłobus (Poznań) – „Wiosenne przebudzenie”.
W czasie trwania Pokazów zaproszeni floryści wykonają bardzo interesujący pokaz przedstawiając wielkie możliwości w tworzeniu kwiatowych aranżacji o tematyce wiosennej.
Różnorodność wykonanych kompozycji podczas Pokazów Florystycznych, nowoczesne i tradycyjne aranżacje Florystów, odpowiednio dobrane kwiaty i kolory z pewnością zaciekawią oraz zainspirują nie jednego widza. W czasie powstawania tych pomysłów zapoznać się można z żywym i bogatym materiałem roślinnym, dużymi umiejętnościami, a przede wszystkim doświadczeniem i profesjonalizmem florystów.

Pokazy Florystyczne są adresowane dla osób zajmujących się zawodowo florystyką oraz dla wszystkich kochających. Stanowią niecodzienną okazję do zapoznania się z najnowszymi, jak również tradycyjnymi tendencjami obowiązującymi w świecie aranżacji kwiatowych.

Tegorocznym Pokazom Florystycznym będzie towarzyszył konkurs dla kwiaciarń. Tematy prac konkursowych: · Bukiet ślubny i biżuteria ślubna · Wiosenne metamorfozy

Serdecznie zapraszamy!  

   Program Pokazów Florystycznych w czasie trwania targów Gardenia 2011
        w Pasażu Pawilonów 7/8 Międzynarodowych Targów Poznańskich :


 26.02.2011:

11.00 – 13.00 – Anna Kłobus (Poznań) – „Wiosenne przebudzenie”
13.30 – 15.30 – Piotr Salachna (Szczecin) – „Powitanie wiosny”

27.02.2011:

10.30 – 13.00 – Zygmunt Sieradzan (Warszawa) - „Wiosenna panna młoda”
13.30 – 16.00 – Tomasz Max Kuczyński (Raków) – „Wiosna w kwiatach”

Organizatorzy:
    MTP    i SITO

Źródło: STOWARZYSZNIE NAUKOWO-TECHNICZNE INZYNIERÓW
I TECHNIKÓW OGRODNICTWA – ODDZIAŁ POZNAŃSKI – SITO

przejdź do strony głównej: www.asflor.pl